İKİ GÜÇLÜ DERNEK BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’ne (BUİKAD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Image

TÜGİAD Bursa Şube Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mayıs ayında yapılan 7. Olağan Genel Kurulu sonrasında göreve gelen Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Yönetim Kurulu Üyeleri’ne yeni dönemde başarılar diledi.

BUİKAD’ın, misyonuyla ve yaptıklarıyla Bursa iş dünyasına ve kadınlarımızın iş hayatındaki rolüne olumlu katkılar sunduğunun altını çizen Başkan Tabaklar, 7. Olağan Genel Kurul sonrası seçilen yeni yönetimin başarılı işlere imza atacağına inandığını ifade etti. Başkan Tabaklar, “BUİKAD, kendimizi yakın hissettiğimiz derneklerden birisi. Birçok üyemiz aynı zamanda sizlerin de üyesi. Bu yakınlık bizlere güçlü iş birlikleri olarak dönecektir. Yeni dönemde de birbirimize destek vereceğimiz projelerde birlikte olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Ziyaret için TÜGİAD Bursa Şubesi temsilcilerine teşekkür eden BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu da, “TÜGİAD’ın bizdeki yeri çok farklıdır. Sizlerin de bildiği gibi kadının iş dünyasındaki istihdamını arttırmak, önündeki engelleri kaldırmak için çalışıyoruz. Böyle önemli bir konuda sorumluluk sahibi olan TÜGİAD’ın her daim yanımızda olacağını biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi.