TÜGİAD Bursa Şubesi yeni yönetimi, ikinci ‘TÜGİAD Buluşmaları’nı gerçekleştirdi.

TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide Yılmaz, ‘Yerelden Ulusala, Girişimcilikten Sivil Topluma’ konu başlığında tecrübelerini aktardı.Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, 2019’un ikinci TÜGİAD Buluşmaları’nda SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı, TÜGİAD ve TÜSİAD’ın Eski Genel Başkanı Muharrem Yılmaz’ı ağırladı.

Image

TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, her ay düzenli gerçekleştirdikleri Akademi toplantılarının yanında, önemli konukların katılımıyla TÜGİAD Buluşmaları adı altında özel programlara da devam ediyor. İlk programda Mahfi Eğilmez ve Ozan Bingöl’ü ağırlayan TÜGİAD Bursa Şubesi, ikinci programda Bursalı İş İnsanı Muharrem Yılmaz’ı konuk etti.

Geceye; TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, TÜGİAD Eski Genel Başkanları Murat Coşkunkan ve Muharrem Yılmaz, TÜGİAD Bursa Şubesi Eski Başkanları Baran Çelik, Gökhan Onur ve Onur Özkul’un yanı sıra, TÜGİAD Bursa Kurucu Üyeleri ve Onursal Üyeleri de katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Ersoy Tabaklar, “Yılmaz ailesi ve Muharrem Bey örnek bir başarı hikâyesine sahip. Kendisi aynı zamanda iyi bir girişimci, örnek alınacak bir yönetici ve değerli bir sivil toplum gönüllüsü. Hepsinden önemlisi bizler için İyi bir TÜGİAD’lı. TÜGİAD’tan doğan dostlukların insanın hayatında ne kadar önemli bir yer tuttuğunu ve tutacağını en iyi bilen kişilerin başında geliyor. Davetimizi kırmayarak bizlerle birlikte olan Sayın Muharrem Yılmaz çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.