Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, yaz dönemi öncesi son TÜGİAD Bursa Buluşmaları’nı gerçekleştirdi.

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi 2019’un ilk yarısının son ‘TÜGİAD Buluşmaları’nı gerçekleştirdi. Cha Cha Restoranda gerçekleşen toplantının konukları olan gazeteci Metehan Demir, ‘Seçim Öncesi ve Sonrası İç ve Dış Siyasi Gündem ile Dış Politika’, ekonomist Murat Sağman ‘Ekonomi ve Piyasalar’, Hukukçu Dr. Rezan Epözdemir ise ‘Yaklaşan Seçim Öncesi Türkiye’de Hukuk ve Siyasette Son Durum’ konu başlıklarında değerlendirmede bulundular.

Image

“Planladığımız hedefleri bir bir gerçekleştiriyoruz”

Toplantının açılış konuşmasını yapan TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar, “11. Dönem Yönetim Kurulu olarak teslim aldığımız bu çok değerli bayrağı dalgalandırmaya çalışıyoruz. Göreve başladığımızdan bu yana hedeflediğimiz projeleri yoğun bir ekonomi ve seçim gündemi olmasına rağmen bir bir yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Umarım en kısa zamanda ekonomik ve siyasi anlamda daha stabil bir ortam olur da hep beraber kentimiz ve ülkemiz adına farklı konularda faaliyetler sürdürürüz” diye konuştu.

“Her platformda genç iş insanlarının sesini duyuruyoruz”

TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu da, “Yaklaşık 6 aydır bu görevimizi sürdürüyoruz. Ulusal ve uluslararası arenada genç iş insanlarının sesini duyurmak için yoğun çaba harcıyoruz. Seyahat, gezi ve iş birliği organizasyonları yapıyoruz. TÜGİAD’daki değişim ve gelişim devam ediyor. Bünyemizde Kadın Komisyonu’nu da kurduk. Tüm kadın üyelerimizi komisyona üye olmaya ve katkı sunmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜGİAD ve TÜGİAD Bursa Şubesi’nin Geçmiş Dönem Başkanlarından Murat Coşkunkan ise yaptığı selamlama konuşmasında “Birçok arkadaşla eski günleri bu güzel organizasyon vesilesi ile yad ettik. Tekrar sizlerle beraber olmak çok güzel” diye konuştu.