TÜGİAD BURSA BUİKAD'I AĞIRLADI..

TÜGİAD Bursa Şubesi’nin dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette Bursa’nın iki güçlü sivil toplum kuruluşu bir araya geldi. Yeni dönemde önemsedikleri ‘iletişim’ çerçevesinde diğer STK’lar ile bir araya gelmeye devam ettiklerini belirten TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkul bu kapsamda gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Image

STK’larda çalışmanın gönüllülük esası ile olduğunu söyleyen Özkul, iş adamı olarak da topluma yararlı faaliyetlerde bulunmanın önemine değindi. Kendileri gibi güçlü bir dernek olan BUİKAD’ın bu sorumluluklarını başarılı bir şekilde yerine getirdiğini ifade eden Özkul, derneğin projelerini takip ettiğini ve beğendiğini de sözlerine ekledi. BUİKAD ile geçmişte ortak projelerde buluştuklarını ifade eden Özkul bundan sonra da iş birliklerine devam edeceklerinin altını çizdi.

BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı İpek Yalçın ise TÜGİAD Bursa Şubesi ile her zaman iyi bir ilişki içerisinde olduklarını ve TÜGİAD Bursa Şubesi’nin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Bursa'da önemli projeleri hayata geçirmiş güçlü bir derneği ziyaret edip olası iş birliklerini konuşmaktan oldukça mutlu olduğunu ifade eden Yalçın, Uludağ Üniversite ile birlikte okul-sanayi iş birliği kapsamında yaptıkları faaliyetlerden, İş’te Sohbetlere, Zirveden Gelen Topuk Seslerinden Bursa OSB’de açmayı planladıkları kreşe kadar birçok projesinden bahsetti.

Ziyaret günün anısına çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.